پرسپولیس همچنان به دنبال یک مدافع

۲۲ دی
چاپ
شفقنا ورزشی: با وجود آنکه پرسپولیس در خط دفاعی عملکرد بسیار خوبی داشت با این حال برانکو به دنبال زوج سید جلال حسینی در فصل جابجایی زمستانی است.

محمد انصاری به عنوان زوج سید جلال عملکرد درخشانی داشت اما از یک سو احتمال پیوستن او به لیگ چین و از سوی دیگر ضعف ربیع خواه و بازی کردن انصاری در پست غیر تخصصی اش باعث شده تا برانکو به دنبال زوجی مطمئن برای سید جلال باشد تا انصاری هم به پست اختصاصی خود دفاع چپ برگردد و نگرانی هواداران پرسپولیس برطرف شود.

در فصل جابجایی زمستانی از چند گزینه به عنوان بازیکن مورد علاقه پرسپولیس یاد شد. شجاع خلیل زاده گزینه نخست مورد علاقه سرخ پوشان پایتخت بود اما با وجود علاقه ای که این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس و همبازی شدن با دوست صمیمی اش سروش رفیعی دارد این انتقال بعید است چرا که ویسی سرمربی زرد پوشان دیار زاینده رود به صراحت اعلام کرد که شجاع را به سرخ پوشان نخواهد داد.

گزینه دیگر پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی خود پورقاز بود که این بازیکن هم در نهایت راهی سایپا شد تا انتقالش به سرخ پوشان منتفی شود.

اگر سرخ پوشان نتوانند در فصل جابجایی زمستانی یک مدافع خوب را جذب کنند به احتمال زیاد برانکو از زوج ماهینی و سید جلال در خط دفاعی استفاده می کند و انصاری به سمت چپ بازخواهد گشت.

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل