نوکمپ یکپارچه دشمن تباس شد

۲۳ دی
چاپ
خبرگزاری تسنیم: در شرایطی که به نظر می‌رسد جنجال‌ها درباره اشتباهات مکرر داوری به ضرر بارسایی‌ها روبه‌پایان است، داور بازی شب گذشته (چهارشنبه) این تیم برابر اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نوکمپ بهانه جدیدی به دست کاتالان‌ها داد تا از ناداوری‌ها علیه تیم‌شان شاکی شوند.

در مسابقه‌ای که در نهایت با پیروزی ۳ بر یک بارسلونا برابر اتلتیک بیلبائو و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی خاتمه یافت، داوری در کانون توجه قرار داشت به خصوص یک بار دیگر سوت‌هایی به ضرر کاتالان‌ها زده شد.

این اتفاق سبب شد که هواداران بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ یکصدا شعار «تباس برو بیرون» را سر دهند و خواهان برکناری رئیس سازمان لیگ اسپانیا شوند. آنها با هر بار که داور علیه بارسایی‌ها سوت می‌زد این شعار را سر می‌دادند.

متحد شدن هواداران بارسلونا برای دشمنی با رئیس سازمان لیگ اسپانیا – اتهامی که چندی پیش به جرارد پیکه، مدافع میانی این تیم نسبت داده شد – در شرایطی است که مدیران باشگاه طی چند روز اخیر تلاش فراوانی انجام داده‌اند تا از جنجال‌های شکل گرفته علیه داوران اسپانیایی فاصله بگیرند و حتی از رویکرد پیکه در قبال داوران نیز انتقاد کرده‌اند.

پرونده انضباطی پیکه به دلیل انتقادات اخیرش از داوران اسپانیایی در دست بررسی قرار داد و بعید نیست که به زودی برای او مجازاتی در نظر گرفته شود.

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل