موسوی: به شرایط استقلال خوشبین نیستم

۲۲ دی
چاپ

ایران ورزشی: استقلال تاکنون نتواسته بازیکنان مدنظر خود را جذب کند. علی موسوی مهاجم سابق استقلال در این خصوص می‌گوید: «مثل روز برای من روشن بود که استقلال نمی‌تواند بازیکنان مدنظرش را جذب کند. آنها دست روی مهره‌هایی گذاشته بودند که باشگاه‌های‌شان اجازه جدایی نمی‌دادند. نقل‌ و انتقالات به درد این استقلال نمی‌خورد و باید با بازیکنانی که در اختیار دارند، تا آخر فصل مدارا کنند. استقلال نباید سه چهار مهره الکی بگیرد. آنها باید دنبال این باشند که سیستم را درست کنند چون سیستم درست نیست، با آمدن بازیکنان جدید هم شاهد تغییرات آنچنانی در استقلال نخواهیم بود.»

بازیکن سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا به استقلال در نیم‌فصل دوم خوشبین است یا خیر، می‌گوید: «الکی خوشبین نیستم. استقلال امسال باید مدارا کرده و دنبال سیستمی باشد که به درد سال آینده‌اش بخورد. نتایج و عملکرد استقلال به فصل پاییز شباهت دارد که آب‌وهوای مختلفی دارد. یک روز استقلال می‌برد، یک روز مساوی می‌کند و یک روز هم شکست می‌خورد. به عنوان یک استقلالی، از نتایجی که تیم کسب کرد، تعجب نکردم اما برای هواداران این مساله سخت بود.»

موسوی در خصوص اینکه بازیکنان جذب شده در ابتدای فصل عملکرد ضعیفی داشتند، می‌گوید: «پیش از جذب بازیکنان، باید روی آنها کارشناسی می‌شد. متأسفانه یا علی گفتند و بازیکن آوردند، در صورتی که تیم فصل گذشته پرویز مظلومی تنها نیاز به دو سه تغییر داشت تا کامل شود. نیاز نبود این همه در کادر فنی و بازیکنان تغییرات ایجاد شود.»

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل