مرفاوی: هر موقع دلم بخواهد می روم

۲۲ دی
چاپ
کاپ: صمد مرفاوی بعد از شکست تیمش مقابل صنعت نفت اظهار داشت: با توجه به شرایطی که بچه های ما داشتند و بضاعتی که داریم خوب بازی کردیم. به گل هم رسیدیم اما نتوانستیم از آن مراقبت کنیم. صنعت نفت فقط عقب بازی می کرد. روی دو اشتباه فردی دروازه مان باز شد و بازی را باختیم.

وی ادامه داد: گل اول از روی بی تجربگی بود و گل دوم هم یک اوت دستی بود. به تیم صنعت تبریک می گوییم اما آنها تیمی نبودند که بخواهند ما را شکست دهند بچه های ما  حداقل شایسته گرفتن یک امتیاز بودند. تیم ما همین است و بضاعت مان این است . چند بازیکن از جمع ما رفتند که نتوانستیم نفرات جایگزین را به خدمت بگیریم. هرچه می گوییم و مصاحبه می کنیم فایده ای ندارد انگار نمی خواهند برای این تیم کاری  انجام دهند. در این بازی به مراتب از بازی های قبل بهتر بودیم. بازی با استقلال خوزستان هم در دقیقه ۹۰ با یک شوت از راه دور و از روی بی تجربگی باختیم.

سرمربی صبا اذعان داشت: وقتی یک تیم شرایط مالی و ساختاری خوبی نداشته باشد یک جایش می لنگد و طبیعی است. اگر می خواهیم این تیم بماند باید این تیم تقویت شود و شوخی ندارم. من و بچه ها تمام کارهایمان را انجام داده ایم. من هر موقع دلم بخواهد از این تیم می روم. یک بار بازیکنان را جمع کردم و برای آنها صحبت کردم نه می خواهم دروغ بگویم و نه کسی را سیاه کنم یک آب باریکی دارم و مشکلی از اینکه بروم و در خانه بنشینم ندارم. چند بازیکنی که می خواستیم را دادند رفت و چند بازیکنی که نمی خواستیم را نگه داشتند.

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل