لبخندهای بی‌سابقه رحمتی قبل از نیمکت‌نشینی

۲۲ دی
چاپ
ورزش سه: مهدی رحمتی بعد از نزدیک به سه هفته پر حادثه در نهایت با شروع نیم فصل دوم همچنان در لیست منصوریان حضور دارد و سرمربی استقلال نیز در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران درباره جدایی او صحبتی به میان نیاورد.

رحمتی که بعد از بازی با سپاهان درخواست رضایت نامه کرده بود، خیلی زود اعلام کرد که به تصمیم منصوریان برای نیمکت نشینی اعتراضی نخواهد داشت و تا پایان قرارداد خود در جمع آبی ها باقی خواهد ماند. رحمتی در ادامه رفتارهای خود در تمرین استقلال نیز حضور منظمی دارد و حتی بی توجه به اختلافات در مراسم افتتاحیه منصوریان نیز شرکت کرد. با این وجود تمرینات منصوریان در روزهای گذشته نشان می دهد که رحمتی احتمالا برابر نفت تهران نیز غایب خواهد بود.

با این وجود اما رحمتی که مطمئنا بهتر از هر کسی می داند که در برابر نفت تهران احتمالا نیمکت نشین خواهد بود، در تمرین استقلال چهره شاداب و بشاشی دارد. رحمتی در جریان تمرین روز چهارشنبه استقلال بسیار سرحال بود و لبخندهای کم سابقه بر چهره او رویت شد تا مشخص شود رحمتی با شرایط کنونی خود کنار آمده است.

باید دید که صبر رحمتی بعد از نیمکت نشینی برابر نفت تهران تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و آیا او بعد از نیمکت نشینی در هفته اول نیم فصل همچنان این چنین لبخند خواهد زد؟

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل