شانس کم «کوره‌آ» برای سرخپوش شدن

۲۲ دی
چاپ
خبرگزاری تسنیم: تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) پرسپولیس شاهد یک اتفاق غیرمنتظره بود و آن هم حضور مهاجمی اسپانیایی به نام «تامی کوره‌آ» بود که نه تنها تعجب سرخپوشان را در پی داشت بلکه باعث غافلگیری مسئولان باشگاه پرسپولیس هم شد. این بازیکن ۳۲ ساله بدون هماهنگی با مسئولان باشگاه پرسپولیس و توسط یکی از دوستان برانکو به وی معرفی و در تمرین سرخپوشان حاضر شد تا در صورت تأیید به این تیم بپیوندد.

شانس کم «کوره‌آ» برای سرخپوش شدن 

حضور «تامی کوره‌آ» در تمرین پرسپولیس جدا از اینکه بحث پیوستن او به این تیم مطرح شده باشد، پیغام مهمی را هم از سوی برانکو برای مسئولان باشگاهش داشت. سرمربی پرسپولیس ابتدا با قرار دادن نام ایگور پراهیچ در لیست خریدش به نوعی نشان داد علاقه‌ای به حفظ پلی یانسکی در تیمش ندارد. با آمدن مهاجم اسپانیایی در تست فنی سرخپوشان نیز مرد کروات این بار بی‌اعتمادی‌اش به الکساندر پریمیوف را نشان داد. البته با تمام این صحبت‌ها احتمال اینکه بازیکنان اوکراینی از پرسپولیس کنار گذاشته شوند، خیلی کم است از این جهت که حامیان آنها در باشگاه پرسپولیس قراردادشان را طوری تنظیم کرده‌اند که به این راحتی‌ها نمی‌شود آنها را کنار گذاشت.

برانکو در شرایط فعلی چاره‌ای جز استفاده از بازیکنان اوکراینی در تیمش را ندارد، مگر اینکه در روز‌های آینده شاهد اتفاق غیرمنتظره‌ای در پرسپولیس باشیم و مرد کروات خواسته‌های خود را عملی کند.

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل