بمب بین المللی استقلال/گزینه چلسی در ترکیب علی منصوریان

۲۳ دی
چاپ

www.yjc.ir


به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،مسئولان باشگاه استقلال برای جذب هافبک ۳۴ ساله نامه رسمی خود را به مدیر برنامه های این بازیکن ارسال کردند تا در صورت توافق، جپاروف بازیکن استقلال برای نیم فصل دوم شود.

سرور جپاروف هافبک متولد ۳ اکتبر ۱۹۸۲ است که او بازیکن تیم ملی فوتبال ازبکستان است و هم‌اکنون در باشگاه فوتبال لوکوموتیو تاشکند در لیگ برتر فوتبال ازبکستان بازی می‌کند.

سرور رساتوویچ جپاروف نام کامل این بازیکن است.زادگاه او چیرچیق، شوروی جمهوری سوسیالیستی ازبکستان ازبکستان شوروی و این بازیکن با قد ۱.۷۷ متر در پست هافبک هجمومی یعنی به عنوان مهاجم دوم بازی می کند.

جباروف سابقه حضور در لیگ‌های کره و عربستان را در کارنامه خود دارد و او در اکثر تیم های بزرگ لیگ کشورش پا به توپ بوده است.

این بازیکن در تیم های در نوف باخور، پاختاکور، بنیاد کار و لوکوموتیو تاشکند بازی کرده و در تیم‌های اف سی سئول، سونگنام و اولسان کره نیز حضور داشته و در تیم الشباب عربستان نیز پا به توپ شده است.

جباروف ۱۴ سال است در تیم ملی فوتبال ازبکستان حاضر است و ۱۲۱ بار در تیم ملی کشورش بازی کرده و گفتنی است او برای تیم ملی فوتبال ازبکستان هم ۲۵ گل به ثمر رسانده است.

این بازیکن در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ طی دو دوره موفق به دریافت جایزه بازیکن سال فوتبال آسیا شده است.

جپاروف در سال ۲۰۰۸ همراه با تیم کروفچی توانسته به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و وی پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال قارهٔ آسیا با احمد خلیل (بهترین بازیکن جوان سال آسیا) برای تمرین یک‌ماهه به باشگاه چلسی دعوت شدند.

گفتنی است جپاروف در سال ۲۰۰۸ با به ثمر رساندن ۱۹ گل آقای گل لیگ برتر ازبکستان نیز لقب گرفته است.

گزینه مد نظر علی منصوریان در سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۱ در باشگاه نوبهار پا به توپ شده و او در ۴۶ بازی ای که برای این تیم به میدان رفته توانسته ۷ گل بزند.

جپاروف در سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ در باشگاه پاختاکور حضور داشته که این بازیکن در ۹۶ بازی با به ثمر رساندن ۶۰ گل بهترین عملکرد را داشته است.

او در سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ در باشگاه بنیادکار بازی کرده و در ۴۶ بازی توانسته ۳۸ گل به ثمر برساند.

جپاروف در سال ۲۰۱۰ به صورت قرضی در تیم سئول پا به توپ شده که در این تیم ۱۴ بار به میدان رفته و ۱ گل را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

او در سال ۲۰۱۱ در همان تیم سئول بازی کرده و در ۱۵ بازی نتوانسته هیچ گلی را برای این تیم به ثمر برساند.

گزینه مدنظر منصوریان همچنین از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ در تیم الشباب به میدان رفته که توانسته ۴ گل را در کارنامه خود ثبت کند.

جپاروف در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ با حضور در تیم سئونگنام ،۵۵ بار میدان رفته و توانسته ۱۳ گل به ثمر برساند.

هافبک مد نظر آبی ها همچنین در سال ۲۰۱۵ در تیم اولسان هیوندای حضور داشته که در این تیم ۲۲ بار به میدان رفته و توانسته ۶ گل بزند.

جپاروف در حال حاضر یعنی سال ۲۰۱۶ در تیم لوکوموتیو تاشکند حضور دارد و او در ۲۳ بازی ای که به میدان رفته توانسته ۷ گل را در کارنامه خود ثبت کند.

منبع:
به فیفادی امتیاز بدهید

:: وب گردی ::

50 هزار نفر اشتباه نمی کنند!
مشترک هفته نامه فوتبالی فیفادی شوید...

هر هفته شنبه ها صبح، هفته نامه را در سرویس ایمیل خود داشته باشید.
فیفادی

مشترک مجله فوتبالی فیفادی شوید | 50000 عضو

هر هفته شنبه ها، داغ ترین اخبار فوتبال را در ایمیل خود داشته باشید | فقط یک ایمیل